KOREJSKI JEZIK NA FAKULTETU ORGANIZACIONIH NAUKA U BEOGRADU
Srpsko-korejsko udruženje - Pod jednim nebom - je organizovalo kurs ,,Korejskog jezika i kulture sa ekonomijom Azije'' za studente Fakulteta Organizacionih Nauka, u saradnji sa Ambasadom Republike Južne Koreje i Savezom studenata FON-a. Kurs je u trajanju od dva semestra.
Tokom kursa, polaznici će naučiti osnove korejskog jezika i dobro poznavanje korejske kulture i ekonomije. Ideja projekta je da se studenti upoznaju sa korejskim jezikom i kulturom, što će se pokazati dragocenim u vremenima koja nam nailaze, jer sve uža saradnja sa Južnom Korejom je na pragu.