Još jedanput podsećamo na video takmičenje - Volim Koreju zato što...-
Kako je bilo puno pitanja povodom toga kakv bi izgled video klip morao imati, došli smo na ideju da postavimo jedan od takmičarskih radova koji bi vas inspirisali za dalji rad.
Molimo Vas ne kopirajte sadržinu ovog klipa, već neka Vam samo potakne maštu (inače rad neće biti uzet u obzir ukoliko se ispostavi da je plagijat).
Želimo sreću svim takmičarima!
Kliknite na link da bi ste pogledali klip:
http://www.youtube.com/watch?v=EzxmlwGW0sw
Kako je bilo puno pitanja povodom toga kakv bi izgled video klip morao imati, došli smo na ideju da postavimo jedan od takmičarskih radova koji bi vas inspirisali za dalji rad.
Molimo Vas ne kopirajte sadržinu ovog klipa, već neka Vam samo potakne maštu (inače rad neće biti uzet u obzir ukoliko se ispostavi da je plagijat).
Želimo sreću svim takmičarima!
Kliknite na link da bi ste pogledali klip:
http://www.youtube.com/watch?v=EzxmlwGW0sw
Нема коментара:
Постави коментар